Čtvrté futsalové derby již tuto středu!

Čtvrté futsalové derby se blíží!

futsal

Již tuto středu 18. 2. 2015 v hale na Podvinném Mlýně se odehraje čtvrté futsalové derby. Sešívaní mají v těchto zápasech bohužel negativní bilanci, kdy vůbec první střetnutí pražských rivalů ve futsale, které se konalo právě na Podvinném Mlýně, prohráli 6:4. Následná dvě utkání v Edenu skončila remízou.

Své první futsalové derby jako hráč zažije David Kalivoda, který ještě při posledním dramatickém střetu pražských „S“ se pouze díval z tribuny jako patron tohoto utkání společně s Karlem Hrubešem. Tento zápas byl také specifický tím, že sešívaní příznivci zde předvedli choreo obrovských rozměrů, které ještě na futsale v naší zemi nebylo viděno. To tentokrát nebude možné, jelikož pořádající Sparta zakázala chorea na tomto utkání.

Vstupenky na toto střetnutí stojí 50 Kč a dají se sehnat ve fanshopu v Edenu (otevírací doba: Po:10-17, Út:zavřeno, St:10-17), nebo také přímo na místě. Sraz slávistů je v 17:00 nad eskalátory metra B Českomoravská, odchod na zápas v 17:15. Přestávkový program zajistí fotbalový freestylista Honza Weber. Tento zápas vysílá v přímém přenosu Česká televize.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *