Sešívaná sobota!

Losy nadělily tři zajímavé zápasy v jeden den a máte možnost podpořit naší milovanou Slavii na několika frontách!

SK SLAVIA PRAHA ŽENY – BOHEMIANS PRAHA 1905 ŽENY – 17:00 – XAVEROV

Naše holky v posledním zápase se Spartou, neukázaly oslnivý fotbal a po pár odpískaných penalt pro sparťanky naše holky prohrály 4:1.
Teď je opět na holkách dostat se na vítěznou vlnu a dohnat ztrátu na Spartu. Zápas je naplánovaný na pátou hodinu odpoledne a plus mínus konec by měl být kolem sedmé hodiny. Do večerního zápasu mužů máte dostatek času na přesun Prahou.

Dotázali jsme se věrného fanouška slávistek uživatele Grinderykterý navštěvuje všechny zápasy, jak vidí následující zápas:
,,Slavia nastoupí v rozestavení 4-5-1, na držení míče vyhraje zhruba 80-20 % + soupeře jednoznačně přestřílí.“

 

HC SLAVIA PRAHA – HC BENÁTKY NAD JIZEROU – 17:30 – EDEN

HCS - Benátky

 

 

 

 

 

 

 

Sobotní program v Edenu odstartuje duel v rámci 2.kola WSM Ligy mezi sešívanými hokejisty a Benátkami nad Jizerou. Slávisté pomýšlejí na rychlý návrat do extraligy, avšak přes léto si prošli velkou obměnou kádru. Benátky však nebudou lehkým soupeřem, středočeši totiž spolupracují jako farma dokonce se třemi extraligovými kluby. V úvodním kole se Pražané představili na horkém ledě kladenských Rytířů. Po vyrovnané bitvě si nakonec ze zápasu odnesli bod po prohře na nájezdy. Zápas se odehrával v bojovném duchu, dominantou bylo hlavně nespočet vyloučení, kterých bylo nakonec dohromady 14. O branky sešívaných se postaral Miloslav Čermák a Tomáš Jurík. KLADNO – SLAVIA 3:2 (sn)

Také hosté ale nedokázali na úvod naplno bodovat. V souboji s Prostějovem dokonce nepadl ani jediný gól v základní hrací době a rozhodovat musel také rozstřel v podobě samostatných nájezdů. V těch už si nakonec Benátky dokázali s Jestřáby poradit a po výhře 1:0 na nájezdy si do tabulky připisují 2 body. BENÁTKY – PROSTĚJOV 1:0 (sn)

SK SLAVIA PRAHA – FK MLADÁ BOLESLAV – EDEN – 20:15

s

 

 

 

 

 

 

 

Zlatým hřebem večera bude jednoznačně fotbalový zápas slávistického A-týmu!
Po vstupu nových investorů do Slavie, by jsme jako fanoušci měli ukázat, kdo je SLAVIA! Více o tomto zápase naleznete v našem preview.

SOUTĚŽ PRO NAŠE FANOUŠKY!

O vaší oddanosti ke Slavii jsme si plně vědomi.
Pravidla jsou jednoduchá: poslat ze dvou zápasů jednu fotku, na které bude autor fotografie. Nejvíce zajímavá fotka vyhraje náramek z dílny fanshopu!
Pojďte si užít sešívanou sobotu a ještě vyhrát slávistický náramek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *