Všichni na futsalové derby, #NaDerby !

ŠESTÉ UTKÁNÍ FUTSAL LIGY – SLAVIA vs SPARTA
Dámy a pánové, již tento čtvrtek nás čeká historicky páté futsalové derby mezi Slavií a Spartou ! Šance na to, aby jsme si připsali první historickou výhru v tomto derby bude již za pár hodin, konkrétně tento čtvrtek 29.10. od 20 hodin v hale Slavia ! Naši futsalisté potřebují právě Vás, fanoušky, kteří je poženou za výhrou po celý zápas. A proto pojďme všichni na futsal !
1662
Futsalisté si drží skvělou formu…
Po pěti odehraných zápasech jsou slávisté na čtvrtém místě společně s Benagem Zruč n.S. a mají skóre 24:16. Se Zručí nad Sázavou si také připsali doposud jedinou prohru. Dále si přispali jednu remízu ze zápasu s Nejzbachem. Pak už tu jsou tři skvělé výhry, nejdříve jsme si poradili s Českou Lípou, dále následoval Hradec Králové a nyní i Tango Brno. Zde jsou výsledky již odehraných zápasů :

  • Česká Lípa 3:8 SLAVIA
  • SLAVIA 3:3 Nejzbach
  • Zruč n/S 5:1 SLAVIA
  • SLAVIA 3:0 Hradec Králové
  • Tango Brno 2:5 SLAVIA

1394

Info o derby…
Jak již bylo zmíněno, hrajeme již tento čtvrtek od 20 hodiny. Pro ty co neví, futsal se hraje 2×20 minut. Pokud nevíte, kde se slávistická hala nachází, zde máte adresu – Vladivostocká 1460/10, Praha 10. Co se týče lístků, ty jsou v prodeji ve slávistickém fanshopu. Jedna vstupenka stojí 50 korun. Pro toto derby je zde akce „všichni v červeném“, k čemuž se nabízí použít triko z letošního fotbalového derby s Bartem. Pokud toto triko nemáte, vemte si jakékoliv jiné červené, nejlépe slávistické !

1711

SOUTĚŽ O LÍSTKY SE SLAVIAFANS
Chtěli by jste se podívat na derby, ale z nějakého důvodu nemáte možnost si koupit lístky ?
Nezoufejte! Připravili jsme si pro Vás soutěž o PĚT LÍSTKŮ na toto derby. Lístky budou rozděleny mezi tři lidi, tedy :

  • PRVNÍ MÍSTO – Dva lístky na derby se Spartou
  • DRUHÉ MÍSTO – Dva lístky na derby se Spartou
  • TŘETÍ MÍSTO – Jeden lístek na derby se Spartou

Co pro výhru tohoto lístků musíte udělat ? Je to jednoduché ! Napište do komentářů na facebooku pod tímto preview výsledek posledního zápasu, kteří futsalisté v Chance lize odehráli. My následně vybereme tři náhodné lidi, ty kontaktujeme a v den zápasu osobně výhru předáme.
NEVÁHEJTE, SOUTĚŽ KONČÍ DNE 28.10. již v 19 hodin !
fustal2
Všichni na futsalové derby ! Všichni v červerném !
Derby je za rohem, nakupujte lístky, soutěžte s námi a pojďte podpořit kluky za bojem o historickou výhru v derby ! Ukažme kdo je v Edenu doma ! Jelikož je hala uzavřený prostor, atmosféře to jen prospěje, teď jste potřeba MY, fanoušci, aby jsme jí společně vytvořili !
Dne 30.10.2015 ve 20 hodin se vidíme všichni v hale Slavia !
#NaDerby #Průměrnestačí #Futsal

1711

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *