Nastartujeme vítěznou sérii ?, #DoTeplic !

DVANÁCTÉ KOLO SYNOT LIGY – FK TEPLICE vs SK SLAVIA PRAHA
Minulé kolo nám skončila jedna skvělá série – sedm zápasů bez prohry. Je tedy na čase začnout novou, ještě lepší sérii ! Již zítra se o to můžeme pokusit v Teplicích, na místě, kde jsme již šest let nevyhráli. Za to Teplice, ty na nás poslední dobou umí. Pojeďme podpořit kluky na nenáviděné hřiště, všichni do na Stínadla, všichni do Teplic !
__DX_1899

Ohlédnutí za zápasem s Olomoucí…
V jedenáctém kole k nám po roce opět přijela Sigma Olomouc. Dalo by se říct, že „nová“ Sigma, jelikož před utkáním s námi odvolali trenéra. Ten jim do žil vlil novou krev a také tak to utkání vypadalo. Po několika šancích v první půli přišel gól do šatny, ve druhé půli přišel zase gól ze šatny a bylo vymalováno. Podtrženo, sečteno, první půle nám ukázala neskutečnou neschopnost v neproměňování šancí, dvakrát jsme trefili tyč, jednou míč kolem tyče těsně proletěl. Nutno podotknout, že tolik smůly jsme v jednom zápase dlouho neměli.

A druhá půle ? To už bylo křečovité a naivní pokoušení se o zkorigování stavu, která přišlo v poslední minutě zápasu. Jenže i to bylo k ničemu, protože branka nebyla kvůli boxerskému vystoupení Latky uznána. Všichni slávisté by tedy nejradši na poslední utkání zapomněli.
_DX_1884
Poslední zápas s Teplicemi ?
Naše poslední vystoupení s týmem ze severu se odehrálo v Edenu na začátku jara. Utkání skončilo remízou 2:2, tehdy měla Slavia mnoho šancí, ale bohužel, nic z toho nebylo. V tomto zápase se také parádně ukázali rozhodčí v čele se Zelinkou. Nejdříve padl gól po tom, co běžel teplický hráč s míčem v autu, poté se zase nepískla jasná penalta po zákroku na Pitáka. Pokud předvedeme minimálně stejný výkon jako minule, nemáme se za co stydět a tři body by měli být naše !

Do Teplic se jede vlakem !
Zítřejší utkání se odehraje v 18:30, přičemž sraz je na Hlavním nádraží ve 13:00. Připravte si 200 korun za jízdenku do vlaku, která vám bude platit tam i zpět. Odjezd je ve 13:30 ! Vstupenky pořídíte na stadioně, jedna vás vyjde na sto korun. Návrat na Hlavní nádraží bude okolo půl dvanácté v noci. Hecujte ostatní slávisty, pojeďme podpořit kluky do Teplic !