Změny v kádru Slavie (AKTUALIZOVÁNO)

Jako každé přestupové okno, tak i to letošní pro Vás přinášíme aktuální přehled spekulací, přestupů a odchodů v A-týmu Slavie. Vše bude krásně chronologicky poskládáno a nebudete muset složitě listovat na stránce!

Léto 2016/17

5.6. Dušan Švento je zpět!
Slovenský univerzál je po sedmi letech zpět ve Slavii! Po vypršení kontraktu v bundesligovém Kolíně podepsal ve Slavii a vrací se se slovy, že chce navázat na úspěchy, při kterých zde končil! Dušan bude oblékat dres s číslem 81.
duško

5.6. Miljan ve Slavii?
Vršovický klub nadále usiluje o služby srbského záložníka Miljana Vukadinoviče, který v klubu strávil minulou sezonu, ve které předvedl nemálo vydařených výkonů. Miljan zde hostuje do konce června a tak se připojil k přípravě A-týmu, jeho setrvání se stále řeší, zájem ovšem je a klub se snaží udělat vše pro to, aby zůstal. Sám hráč chce v klubu také nadále pokračovat.

 

 

12494826_990730891019371_3474133992235635487_n

1.6. Dvě nové posily do Edenu!
Slavia během své předsezonní tiskovky oznámila dvě nové posily. První z nich je bosenský středopolař Jasmin Ščuk z Mladé Boleslavi a druhý je stoper z rumunského FC Botosani Michael Ngadeu!

29.5. Další posila do obrany?
Ač má Slavia jednu z nejlepších obran v lize, jedná se o příchodu dalšího obránce. Tentokráte o příchod Vladimíra Coufala z Liberce, který patří mezi opory tamního celku. S informací přišel na twitteru Hynek Preisler.
13335311_1739941372943229_1130595427_n

25.5. Gólový stoper do Slavie?
Web Ondřeje Zlámala přišel s informací, že se Slavia zajímá o stopera z rumunské ligy, konkrétně z FC Botosani. Jedná se o pětadvacetiletého Michaela Ngadeu, který v této sezoně nasázel již pět branek. Kamerunský zadák má také zkušenosti z Bundesligy, když působil v mládežnických týmech Norimberku. Do klubu by měl přijít i kdyby v klubu setrval náš talisman Simon Deli.

2966-michael-ngadeu

23.5 Štěpán Koreš do Dukly
Odchovanec fotbalového klubu z Písku se po dalším z hostování usadí natrvalo. Jeho dalším klubem za který bude nastupovat bude Dukla Praha, ke které se po vypršení připojí. Naposledy hostoval ve Zlíně, kterému velkým dílem napomohl k udržení v nejvyšší soutěži.

Zdeněk Linhart_0

22.5. Deli do Francie?
Momentálně nejdůležitější hráč v našem kádru by se mohl stěhovat, zájem o něj jeví tradiční francouzský celek z Marseille, kde budou mít po sezoně díru na pozici stopera. Žádná konkrétní nabídka údajně nepadla.

Simon 9

4 comments on “Změny v kádru Slavie (AKTUALIZOVÁNO)

    1. Pospíšil by byl hodně zajímavá posila. Tecl mě zatím nikde nepřesvědčil. Nemyslím si, že by za 8 milionů byl o tolik lepší než Voltr nebo třeba Diop… Navíc pokud Železník už má být jednou nohou u nás.

  1. No nevím v rámci Josefa Hušbauera, zda je vhodné, abychom si za kapitál, jimž nyní disponujeme, kupovali hráče, který by se u nás takzvaně rozehrával a hledal ztracenou formu z předloňské sezóny. Navíc pokud by nebyl platnou posilou, vydělala by na něm akorát Sparta jeho prodejem. Raději bych do Edenu osobně přivedl hráče, kteří zde již působili. Uvedu například Jana Kovaříka, Jiřího Valentu atd. Je také škoda, že jsme si nechali „pláchnout“ Krisztiána Támasze, Bekima Balaje s Vukadinem Vukadinovičem, i když jeho výkony jsou rozporuplné, hlavně co se týče techniky zakončení. Rozhodně potřebujeme alespoň 2 kvalitní záložníky, levého beka, útočníka a druhého brankáře. Za mě tedy bych do budoucna ve Slavii rád viděl působit Jiřího Pavlenku, Krisztiána Tamásze, Jana Kovaříka, Josefa Šurala, či Ondřeje Zahustela, Tomáše Bergera, Michaela Krmenčíka a klidně i Bekima Balaje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *