Všichni v bílém, všichni na derby!

Všichni na futsalové derby!
Netrvalo to dlouho a máme tady další derby, futsalisté vyzvou v Podvinném Mlýně svého úhlavního rivala Spartu! Futsalové derby nebude poprvé v televizi, navíc se hraje v den kdy jsou pololetní prázdniny. Ideální možnost jak vyplnit pauzu před ligou a naladit si své hlasivky! Utkání začíná ve 20:00, přičemž sraz slávistů je v 19:15 na stanici metra Českomoravská. V naší hale se sparťani nijak extra nepředvedli, to platí jak na hřišti, tak i v hledišti. Na hřišti výhra 6:2, v hledišti to bylo ještě drtivější!

Futsalistům Slavie se v této sezoně daří, tedy aspoň do té chvíle kdy přijdou důležité zápasy. Například utkání s Krokodýlem Brno (0:3), nebo nedávno odehrané utkání s Tangem Brno (1:5) se vůbec nepovedla. Teď je zde derby, ve kterém si můžeme spravit chuť!
Futsal 3
Jak dopadlo minulé derby?
Říjnové derby skončilo drtivou výhrou červenobílých 6:2. Jak bylo již zmíněno, na hřišti i v hledišti si Slavii uspořádala soukromou party, kterou si nijak nenechala narušit. O branky Slavie se tehdy postaral dvakrát Salák

s Lištvánem a po jedné brance si připsala dvojice Novotný – Vejvoda! Ve třiatřicáté minutě také přišla červená karta na straně rudých. Celé této podívané přihlíželo 850 diváků, přičemž někteří z nich byli i vítězové naší soutěže o lístky. Dokážeme ovládnout i halu Sparty?

V jednotě je síla!
Jako na všech derby, tak i nyní je zde akce v jednotném oblečení. Tentokráte jdeme všichni v bílém! Zápas se bude hrát v hale pro tři tisíce lidí, dokažme to, že v hale bude víc slávistů než rudých! Vytvořme domácí atmosféru a dožeňme kluky k další výhře! Vstupenky budou v prodeji na místě za lidových 50 korun. Všichni na derby!
Futsal Derby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *