Slávisté vezou z Budějovic dvě vítězství

Slávisté nastoupili v úterý ke druhému semifinálové zápasu s Motorem České Budějovice. První zápas naši hokejisté ovládli 3:1 a šli namlsaní ke druhému dění.

Úvod se našim borcům vydařil a hned v 6. minutě šli v početním oslabení do vedení zásluhou Tomáše Jiránka,  order Deltasone které do brejku vyslal Ronald Knot. Naši borci odolávali statečně všem útokům Motoru až do konce třetiny. Rozhodčí rozdával tresty jak na běžícím páse a slávisté často hráli početní oslabení. První třetina tak skončila za stavu 1:0 pro naše barvy a šlo se do kabin i s početním oslabením 3na5.

s

Začátek druhé třetiny měli v režii domácí hráči, kteří se snažili využít dvojnásobnou přesilovku. Stopku střelám z hokejek domácích hráčů vystavil skvělý Alexandr Hylák, který podržel náš tým v nepříjemných situacích a pomohl přežít dlouhé oslabení. Naši borci po početním oslabení začali diktovat tempo hry a získávali i přesilové hry. Jednu z nich dokázal využít Peter Hraško, který prostřelil z mezikruží vše, co mu stálo v cestě. O pár minut později jsme se mohli radovat ze třetího gólu. Pavlin skvělým únikem na pravé straně kluziště se dokázal dostat až do útočné třetiny, kde předložil puk Nathanu Robinsonovi, který zachoval klidnou hlavu a navýšil skóre zápasu na 3:0!

s

Třetí třetinu slávisté svému soupeři nic nedovolovali a sami navíc navýšili v krátkém sledu skóre na 5:0!
Nejdříve Miloslav Čermák propálil vše co mu stálo v cestě a o pár vteřin později odbil na pátou David Hruška,  Prozac online který si udělal z domácí obrany dobrý den a se zavěšením už problém neměl! Domácím se podařilo vstřelit čestnou branku v 54. minutě, ale to bylo vše co domácí dokázali.

Naši hokejisté si tak odváží dvě vítězství z Budějovic a svou skvělou formu mohou potvrdit už tento pátek v Edenu!

Debakl!! Na 5:0 zvyšuje v 51. minutě David Hruška. ???? #slavia #sesivani #hcslavia #WSMliga #playoffs