Slávisté získávají mečbol

Dnes byl na programu další semifinálový zápas s Českými Budějovice a konečně tato serie dorazila do Edenu. Slávisté si z Budějovic přivezli dvě výhry a skvělý výkon mohli zopakovat před svými fanoušky v Plechárně. Vedení si na tento zápas připravilo charitativní akci pro Klokánek a tento duel nabídl i takovou vložku.

První třetina nabídla opatrný hokej na obou stranách, přesto chybu  v rozehrávce Budějovic mohl potrestat ve 4. minutě Hruška, ale sám před brankářem nedokázal najít místo za jeho zády a velkou šanci nevyužil. Ve 12. minutě velkou šanci hostí dokázal Saša Hylák zneškodnit a podržel tak sešívané v těžké chvíli. I proto se po první třetině šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

acquire Zoloft online
Druhá třetina byla ve znamení slávistické dominance, ze které vyústily tři góly. Nejdříve ve 23. minutě si najel mezi kruhy David Šafránek, který svou střelou překvapil brankáře Bláhu, jemuž puk propadl za brankovou čáru a sešívaní se mohli radovat z prvního gólu. O pár vteřin později se slávisté radovali podruhé. David Hruška dokázal po zmatcích v brankovišti Motoru protlačit puk až za brankovou čáru a a slávisté se ujali dvoubrankového vedení. Ve 36. minutě šli slávisté do tříbrankového vedení, to když Nathan Robinson v přesilové hře našel krásným pasem volného Janose Vase, jenž se zakončením do odkryté branky Motoru neměl problém a puk tak skončil v síti.

s

Třetí třetina nenabídla tak pohledný hokej, jako v té druhé a na sešívaném výběru byla vidět značná pohoda. Sešívaní bez problémů drželi puk na svých holích. Snížit se hostům přeci jen podařilo ve 47.minutě po střele Tomáše Nouzy, avšak na více se budějovičtí již nezmohli, a tak zápas končí vítězstvím Pražanů 3:1!

Sešívaní mají tak třetí vítězství v semifinálovém souboji s jihočeským Motorem a ukončit tuto sérii může již zítra, kdy je na programu pro nás doufejme poslední zápas s Motorem.