Sešívaná sobota!

Jsi fanoušek Slavie? Miluješ fandění, fanatismus, pyro, pivo, Slavii a skvělý fotbal? Sobota 14.5. je pro tebe ideální! Tři zápasy v jeden den se Slavií a kulatým nesmyslem, plno fandění a důležitých událostí! Vem své přátele a pojď podpořit Slavii v boji o titul, v boji o čest a o potvrzení nejlepšího supportu v lize nebo v souboji ve futsalové hale, kde vyzveme tým muslimů z Benaga!

Derby žen = boj o titul

Celý tento skvělý den začíná v 11:30 na Xaverově, kde naše krásné fotbalistky vyzvou v boji o titul ve vyhroceném utkání nenáviděnou Spartu. Holky mají pět bodů náskok nad svými soupeřkami a výhra znamená vyhraný titul. Přijďte se děvčatům odměnit za skvělou sezonu, pohádkové tažení v Lize Mistrů a nalaďte se před velkým zápasem s Plzní! Po utkání fanoušky poveze autobus zpět do Edenu, přímo na ligový zápas.
Pro více informací ohledně autobusu napište na oficiální facebookové stránky či uživatelce Kačí Novotné

Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/356917801098587/

sešívana sobota purchase prednisone

Souboj s mistrovskou Plzní

Po derby žen je na programu rozlučka se Synot ligou, o které můžeme říct že pro naše barvy konečně skončila v rámci možností úspěšně! Páté místo je po dlouhé době nejlepší umístění vůbec, ale pravdou je, že to mohlo být ještě lepší. I tak si ale naši borci pod vedením pana Uhrina zaslouží potlesk a plný stadion, k čemuž můžou přispět právě fanoušci! Přeci nenecháme fanoušky úspěchů ovládnout náš milovaný svatostánek! Utkání začíná v 15:30, na programu je také velká choreografie, tak pozorně poslouchejte speakery, aby to vše bylo bezchybné! Ukažme kdo v Čechách číslo jedna, podpořme naší milovanou Slavii!

sešívaná sobota 2

Po fotbale na futsal

Srdcaře z futsalové palubovky čeká veledůležité utkání s Benagem, které odmítá jakékoliv hostující fanoušky ve své hale. Ukažme jim, že se s náma nezametá a podpořme fanatickým výkonem naše borce k výhře a postupu ze semifinále! Momentálně se hrálo dvakrát, jednou těsně vyhrálo Benago 4:3 a jednou jasně vyhráli naši borci 7:2! V pátek (dnes) večer se hraje ve Zruči třetí utkání, které může být velmi důležité! Přijďte se rozloučit se sezonou, pozdravit hráče Benaga, vykouzlit úsměv na tváři hráčům Slavie a vybojovat společně s týmem tři body! Po futsale bude velká rozlučka se sezonou, sledujte web www.tribunasever.cz 

Všichni na Slavii!

sešívaná sobota

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *