Informace ke 289. derby!

Slávisti, 289. derby je naše!

Do sobotního derby nás čeká posledních osmačtyřicet hodin! Jsme plni očekávání, věříme, že to bude velké. K tomu je ale potřeba právě vaše pomoc! Jen společným úsilím zvládneme vytvořit špičkový support a dohnat naše borce k výhře!

Pro toto derby nebudou žádná speciální trika, jediný dresscode zní takto – všichni v černém. Vzhledem k nízkému počtu lístků, který máme hlavně kvůli taškařicím mezi vedením obou klubů, nás bude opravdu málo. Je tedy potřeba, aby ta tisícovka fanatiků působila jednotně. Apelujeme tedy na všechny, aby přišli takto odění. Dále je potřeba omezit přísun alkoholu, což se během minulých pochodů, jako jedno z mnoha věcí, moc nedařilo. Vylít se můžete po zápase. Pojďme působit jednotně!

Sraz je ve 13 hodin v horní polovině Václavského náměstí. Z toho vyjdeme nejdéle půlhodiny po srazu. Fandit se bude, ale s rozvahou. Poslouchejte známé tváře, budeme fandit jen ve správnou chvíli. Nemá smysl se vyřvat někde, kde to nemá efekt. Po příchodu do sektoru vás bude čekat menší překvapení, tak buďte připraveni! Poté tam nechme absolutně všechno! Slavia nás bude potřebovat, budeme fandit na 120%!

Stejně tak budou bojovat i naši hrdinové, kteří se zápas od zápasu zlepšují. Momentálně máme šňůru čtyř výher v řadě, byla by škoda jí ukončit! Jen si vzpomeňme na ten fanatismus, co panoval při zápase s Olomoucí! Bylo to skvělé, ale jde to víc! Žádáme všechny, kteří sehnali lístek, aby se dostavili na pochod a už od něj reprezentovali jméno Slavie a Tribuny Sever! Čím větší počet, tím lépe! Ukažme rudé lůze, kdo je vládcem Prahy! Vidíme se v horní polovině Václavského náměstí ve 13 hodin! Všichni v černém! Slavia je věčná!

Foto: Buben Graphic, Slavia.cz